UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
A niech likwidują szkoły i wprowadzą analfabetyzm. Ciemniakami sie łatwiej rządzi czego dowiodła nawet starożytność. Jedynie zgniła PRL wprowadziła nakaz nauki przez co nawet bale jaki chłop nauczył sie czytać a małomiasteczkowa społeczność nawet myśleć a myślenie jest niebezpieczne. Ja ciesze się więc że przeciętnego obywatela nie stać na cokolwoek a jego jedyną rozrywką jest telewizja, której program jest strasznie niszowy (mnóstwo głupich turniejów i ogłupiających talk szołów) ale ludziom się to podoba i to coraz większej rzeszy co jest znakiem że praca PRLu nad systemem nauczania powoli traci na swojej wartości, bo dziś większość ludzi nawet nie interesuje sie bieżącymi sprawami polityki czy gospodarki mówiąc że oni się polityko nie interesujo :D Tą drogą dojdziemy do kochanej II RP gdzie ciemniak był od zapieprzania na suchy chleb dla swojej gromadki dzieci, którą spłodził bo nie wiedział że istnieje antykoncepcja i my państwo hrabiostwo na których ciemniak będzie zapieprzał.