UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
myślę, że ci którzy zginęli mieli prawdziwą odwagę, teraz się z nas śmieją!!!!! cześć ich pamięci.
WDZIĘCZNY
myślę, że ci którzy zginęli mieli prawdziwą odwagę, teraz się z nas śmieją!!!!! cześć ich pamięci.
WDZIĘCZNY