UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

myślę, że ci którzy zginęli mieli prawdziwą odwagę, teraz się z nas śmieją!!!!! cześć ich pamięci.

WDZIĘCZNY

Anuluj