UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wy, działacze - solidarnościowcy, nie bierzecie pod uwagę, że wszystko na spólę z Watykanem zniszczyliście. No ale biedni ludzie gorliwiej przecie wierzą, więc warto było.


Anuluj