UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wy, działacze - solidarnościowcy, nie bierzecie pod uwagę, że wszystko na spólę z Watykanem zniszczyliście. No ale biedni ludzie gorliwiej przecie wierzą, więc warto było.
Wy, działacze - solidarnościowcy, nie bierzecie pod uwagę, że wszystko na spólę z Watykanem zniszczyliście. No ale biedni ludzie gorliwiej przecie wierzą, więc warto było.