17
05.08.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Odwiedzam firmę ALSTOM regularnie w dni otwarte już od wielu lat. W tym roku jestem bardzo miło zaskoczony atrakcjami jakie firma przygotowała dla najmłodszych. Pomysł ze zdobywaniem nagród za wykonane zadania był strzałem w dziesiątkę. Z mojego punktu widzenia upominki powinny trafiać właśnie do dzieci - one okazują większą radość i nie narzekają tak jak dorośli, którym zawsze coś nie pasuje. A odnośnie niszczenia dróg - jakby ten narzekający czytelnik słuchał ile waży najcięższa turbina to by wiedział, że jest to ok. 120 ton. Dla Pana informacji, sąsiadujący MAAG produkuje przekładnie, której najcięższa to ok. 170-180 ton, więc nie tylko ALSTOM wysyła swoje produkty drogą lądową. I chciałbym dodać, że nie jestem pracownikiem w/w firmy. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten poranek był tak udany.
kierowca bombowca (2012.08.05)

info

0  
  0
Zadna rewelacja dla mnie, bo na codzien widze to w pracy; ]
zażenowany (2012.08.05)

info

0  
  0
zażenowany - było iść sobotę do browaru, zobaczył byś coś nowego jeśli twoja praca cię nudzi
zadowolony (2012.08.05)

info

0  
  0
niech zażenowany do pośredniaka się przejdzie, tam są atrakcje. ..
ja was wszystkich wyp... (2012.08.06)

info

0  
  0
Dokładnie, codziennie to widzę w pracy więc nawet nie miałem ochoty tam iść. Powiem tak: ciężko jest, dla leserów Alstom nie jest. Zapierdziel totalny.
Byle do piątku. (2012.08.07)

info

0  
  0
zażenowany- żenująca to jest twoja wypowiedź
(2012.08.07)

info

0  
  0
produkcja w idealnych warunkach kosztuje. koszty ponosi polski robotnik jako czarny murzyn pracujący za nędzne grosze. to nie jest nasz polski zakład -zamewch sprzedano za grosze. turbina kosztuje zdecydowanie więcej jak ta wyprodukowana przez zamech. zamech dał ludziom prace i tysiące mieszkań to co dała firma alsztrom do naszego miasta. .. .. kapitał jedzie za granice.
BZAM (2012.08.08)

info

0  
  0