UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

produkcja w idealnych warunkach kosztuje. koszty ponosi polski robotnik jako czarny murzyn pracujący za nędzne grosze. to nie jest nasz polski zakład -zamewch sprzedano za grosze. turbina kosztuje zdecydowanie więcej jak ta wyprodukowana przez zamech. zamech dał ludziom prace i tysiące mieszkań to co dała firma alsztrom do naszego miasta. .. .. kapitał jedzie za granice.

BZAM