UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odwiedzam firmę ALSTOM regularnie w dni otwarte już od wielu lat. W tym roku jestem bardzo miło zaskoczony atrakcjami jakie firma przygotowała dla najmłodszych. Pomysł ze zdobywaniem nagród za wykonane zadania był strzałem w dziesiątkę. Z mojego punktu widzenia upominki powinny trafiać właśnie do dzieci - one okazują większą radość i nie narzekają tak jak dorośli, którym zawsze coś nie pasuje. A odnośnie niszczenia dróg - jakby ten narzekający czytelnik słuchał ile waży najcięższa turbina to by wiedział, że jest to ok. 120 ton. Dla Pana informacji, sąsiadujący MAAG produkuje przekładnie, której najcięższa to ok. 170-180 ton, więc nie tylko ALSTOM wysyła swoje produkty drogą lądową. I chciałbym dodać, że nie jestem pracownikiem w/w firmy. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten poranek był tak udany.
kierowca bombowca