UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie, codziennie to widzę w pracy więc nawet nie miałem ochoty tam iść. Powiem tak: ciężko jest, dla leserów Alstom nie jest. Zapierdziel totalny.

Byle do piątku.

Anuluj