UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie, codziennie to widzę w pracy więc nawet nie miałem ochoty tam iść. Powiem tak: ciężko jest, dla leserów Alstom nie jest. Zapierdziel totalny.
Byle do piątku.
Dokładnie, codziennie to widzę w pracy więc nawet nie miałem ochoty tam iść. Powiem tak: ciężko jest, dla leserów Alstom nie jest. Zapierdziel totalny.
Byle do piątku.