UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
produkcja w idealnych warunkach kosztuje. koszty ponosi polski robotnik jako czarny murzyn pracujący za nędzne grosze. to nie jest nasz polski zakład -zamewch sprzedano za grosze. turbina kosztuje zdecydowanie więcej jak ta wyprodukowana przez zamech. zamech dał ludziom prace i tysiące mieszkań to co dała firma alsztrom do naszego miasta. .. .. kapitał jedzie za granice.
BZAM