UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

produkcja w idealnych warunkach kosztuje. koszty ponosi polski robotnik jako czarny murzyn pracujący za nędzne grosze. to nie jest nasz polski zakład -zamewch sprzedano za grosze. turbina kosztuje zdecydowanie więcej jak ta wyprodukowana przez zamech. zamech dał ludziom prace i tysiące mieszkań to co dała firma alsztrom do naszego miasta. .. .. kapitał jedzie za granice.

BZAM

Anuluj