A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Grał DJ Suchy, później Marc van Linden.
Moim zdaniem jak na Elbląg możemy poszczycic się takimi znanymi i lubianymi wykonawcami. Wczoraj impreza dla młodzieży, chociaż z tego co widziałam to i starsi potrafią się bawić przy muzyce techno, dzisiaj zaś impreza gdzie mozna wybrać się całymi rodzinami wraz z dziecmi i jak ktoś chce i potrafi to bez względu na towarzystwo zawsze będzie się dobrze bawił. Zyczę wszystkim udanych dni Elbląga i przestańce narzekać bo mogli wcale nie organizowac a wtedy jeszcze gorzej byście narzekali. Tak zle i tak nie dobrze; ) ! ehh
Byłoby o wiele lepiej gdyby tego BŁOTA I MEGA KAŁUŻ nie było. A O OCHRONIE NIE WSPOMNĘ, WPUSZCZALI Z PIWAMI W BUTELKACH, nie mieli pojęcia co się dzieje, nie sprawdzali nic. Ale poza tym wrażenia z powodu muzyki świetne !
Byłoby o wiele lepiej gdyby tego BŁOTA I MEGA KAŁUŻ nie było. A O OCHRONIE NIE WSPOMNĘ, WPUSZCZALI Z PIWAMI W BUTELKACH, nie mieli pojęcia co się dzieje, nie sprawdzali nic. Ale poza tym wrażenia z powodu muzyki świetne !
Byłoby o wiele lepiej gdyby tego BŁOTA I MEGA KAŁUŻ nie było. A O OCHRONIE NIE WSPOMNĘ, WPUSZCZALI Z PIWAMI W BUTELKACH, nie mieli pojęcia co się dzieje, nie sprawdzali nic. Ale poza tym wrażenia z powodu muzyki świetne !
Jak to się dzieje, że przy takim zabezpieczeniu (ochronie) ludzie mają tyle szczęścia. Ale kiedy "szczęście" się skończy. .. .. mhhhhh, co wtedy?