UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaniem jak na Elbląg możemy poszczycic się takimi znanymi i lubianymi wykonawcami. Wczoraj impreza dla młodzieży, chociaż z tego co widziałam to i starsi potrafią się bawić przy muzyce techno, dzisiaj zaś impreza gdzie mozna wybrać się całymi rodzinami wraz z dziecmi i jak ktoś chce i potrafi to bez względu na towarzystwo zawsze będzie się dobrze bawił. Zyczę wszystkim udanych dni Elbląga i przestańce narzekać bo mogli wcale nie organizowac a wtedy jeszcze gorzej byście narzekali. Tak zle i tak nie dobrze; ) ! ehh

Anonim23