Energetyczny początek elbląskiego święta

16
04.08.2012
Energetyczny początek elbląskiego święta
Wczoraj na dziedzińcu Galerii EL królowała muzyka klubowa (fot. AD)
Wszyscy ci, którzy wczoraj (3 sierpnia), pomimo niekorzystnej pogody, przyszli na dziedziniec Galerii El mieli szansę posłuchać intensywnego i dynamicznego brzmienia muzyki klubowej. Dla wielbicieli gatunku była to nie lada gratka, gdyż wystąpili wykonawcy polscy, jak i zagraniczni. Zobacz fotoreportaż.
Pomimo niekorzystnej pogody na wczorajszym (3 sierpnia) koncercie na dziedzińcu Galerii EL bawiło się bardzo wielu elblążan, głównie młodych, choć nie zabrakło również tych nieco starszych. Mieli oni okazję posłuchać takich dj-ów, jak: Marc van Linden, Puoteck, Nycer czy Robert M.
   – Jest super, umówiłam się ze znajomymi i czekam teraz na nich, a potem mamy zamiar zostać do końca – mówiła Ania. – W zeszłym roku też byliśmy na Dniach Elbląga, w tym roku bardziej mi się wszystko podoba, choć jest brzydka pogoda.
   – Szkoda, że taka pogoda, ale i tak mam zamiar dobrze się bawić – wyjaśniał Mariusz. – Czekam tylko na jednego kolegę i idziemy pod scenę, żeby wszystko dobrze widzieć i oczywiście słyszeć.
   – Zdecydowanie lubię taki rodzaj muzyki, fajnie, że coś się dzieje w Elblągu – dodaje Grzesiek.
   – Chociaż to nie nasze „klimaty” to jest fajnie, jest dużo ludzi, młodzież się bawi. Przyjdziemy na pewno jutro, będą wtedy bardziej już nasze piosenki – opowiadała pani Maria. – W zeszłym roku też byliśmy o dziwo na muzyce klubowej i bardzo nam się podobało z tego względu, że mogliśmy usiąść niedaleko, spotkać znajomych, których dawno nie widzieliśmy.
   [fotoc]
   – Dni Elbląga są dla wszystkich, jak widać muzyka klubowa cieszy się największą popularnością wśród młodych ludzi, ale widziałem wiele innych osób – mówił Rafał Gruchalski, dyrektor Departamentu Komunikacji Społecznej. – Myślę, że nie ma sensu rozgraniczać czy ktoś jest młody czy starszy, warto przyjść i pobawić się. Liczymy na to, że również w pozostałe dni pogoda nie popsuje planów i będziemy się świetnie bawić podczas Dni Elbląga. To jest jedna z niewielu okazji w roku, kiedy można zobaczyć w jednym miejscu tyle gwiazd polskiej muzyki.
   Dobrej zabawy życzył elblążanom również prezydent Elbląga.
   – Życzę elblążanom uśmiechu, radości, dobrego klimatu w sercach, ale przede wszystkim lepszej pogody niż na inauguracji, gdyż potrzebujemy dużo słońca, a nie potrzebujemy deszczu, którego jest za wiele. Bawcie się, to jest wasze święto – mówił Grzegorz Nowaczyk.
   
Marta Wiloch

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
o. O nie ma jeszcze komentarzy że same gimbusy tam były? (gimnazjaliści)
ehhh (2012.08.04)

info

0  
  0
same gimbusy !
-_- (2012.08.04)

info

0  
  0
byly jakies dobre samotne dup. .. .tzn. panny bo dzis chce sie wybrac i nie wiem czy warto ?
(2012.08.04)

info

0  
  0
No tak, bo przecież gimnazjaliści nie mogą brać udziału w imprezach tego typu. Nie narzekajcie ludzie ! Nie robią - źle, robią - źle. Jeśli wam się nie podoba towarzystwo, które tam było to po co tam stać i psuć sobie nerwy ? Ludzie. .. więcej uśmiechu :)
(2012.08.04)

info

0  
  0
Elbląg przyspieszać? A gdzie ścierki na kiju ze ślimakiem. Nowaczyk nie zdążył wyprac?
kokospoko (2012.08.04)

info

0  
  0
Jak wam sie coś nie podoba to do Sanatorium w góry jechać, raz narzekacie że nic sie nie dzieje w elblagu a teraz że za głośno ! Było fajnie i bedzie tak dalej jedyną wada to że mogli wszystko zrobić na PWSZ bo tam wiecej miejsca niż na Galerii albo na lotnisku :D Pozdrawiam IZA MAŁYSZ
Iza Małysz (2012.08.04)

info

0  
  0
własnie fajnie ze są gimbusy, małolatki swieże miesko, nie ma jak pofiglowac z młoda laseczką; ) niezmanierowaną taka fajna miła dziewczynka; D
(2012.08.04)

info

0  
  0
ustawa zezwala od 16 a one już schizują od 14 ale ja poczekam do 16; ) i jazdaaaa
(2012.08.04)

info

0  
  0
jaki dj gral przed Marc Van Linden? Dobra nute puszczal.
Czytelnik_MOBI_85366 (2012.08.04)

info

0  
  0
Jesteście nienormalni!!!
(2012.08.04)

info

0  
  0