UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłoby o wiele lepiej gdyby tego BŁOTA I MEGA KAŁUŻ nie było. A O OCHRONIE NIE WSPOMNĘ, WPUSZCZALI Z PIWAMI W BUTELKACH, nie mieli pojęcia co się dzieje, nie sprawdzali nic. Ale poza tym wrażenia z powodu muzyki świetne !

Czytelnik_MOBI_49383

Anuluj