UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem jak na Elbląg możemy poszczycic się takimi znanymi i lubianymi wykonawcami. Wczoraj impreza dla młodzieży, chociaż z tego co widziałam to i starsi potrafią się bawić przy muzyce techno, dzisiaj zaś impreza gdzie mozna wybrać się całymi rodzinami wraz z dziecmi i jak ktoś chce i potrafi to bez względu na towarzystwo zawsze będzie się dobrze bawił. Zyczę wszystkim udanych dni Elbląga i przestańce narzekać bo mogli wcale nie organizowac a wtedy jeszcze gorzej byście narzekali. Tak zle i tak nie dobrze; ) ! ehh
Anonim23