UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak wam sie coś nie podoba to do Sanatorium w góry jechać, raz narzekacie że nic sie nie dzieje w elblagu a teraz że za głośno ! Było fajnie i bedzie tak dalej jedyną wada to że mogli wszystko zrobić na PWSZ bo tam wiecej miejsca niż na Galerii albo na lotnisku :D Pozdrawiam IZA MAŁYSZ
Iza Małysz