UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak wam sie coś nie podoba to do Sanatorium w góry jechać, raz narzekacie że nic sie nie dzieje w elblagu a teraz że za głośno ! Było fajnie i bedzie tak dalej jedyną wada to że mogli wszystko zrobić na PWSZ bo tam wiecej miejsca niż na Galerii albo na lotnisku :D Pozdrawiam IZA MAŁYSZ
Iza Małysz