UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No tak, bo przecież gimnazjaliści nie mogą brać udziału w imprezach tego typu. Nie narzekajcie ludzie ! Nie robią - źle, robią - źle. Jeśli wam się nie podoba towarzystwo, które tam było to po co tam stać i psuć sobie nerwy ? Ludzie. .. więcej uśmiechu :)