18
25.07.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nie rozumiem wielu wpisów, dzieciaki z domu dziecka mają radochę, z artykułu wynika, że to prywatna inicjatywa i co ma do tego UM
(2012.07.26)

info

0  
  0
Ludzie to żaden urząd nie robił !!!!! tylko Elbląski WOPR co wy z tym prezydentem.
Gustaw1982 (2012.07.26)

info

0  
  0
no przecież jest wyraźnie napisane, że to własciciel tawerny Tortuga robi razem z WOPREM, ludzie. .. .A poza tym to naprawdę super inicjatywa, dla dzieciaków frajda. Gratulację dla organizatorów.
ajur (2012.07.26)

info

0  
  0
jaka wiocha. .. alternatywa dla lunaparku. .. k u r. .! mamy zalew prakrycznie w elblągu. .. na mazurskiej! zamiast wykosci trawy, zrobić tam plaze i rekreacje to nie!! mamy drużno! zamiast pogłębić i zrobić raj dla ludzi to nie. .!zalosne
(2012.07.26)

info

0  
  0
Niech jeszcze Góra chrobrego zrobi ze zbiornika retencyjnego zrobi kąpielisko
Himera (2012.07.26)

info

0  
  0
Radosław Manista? A nie Jarosław?? :PP
Gunia (2012.07.26)

info

0  
  0
no właśnie to prywatna inicjatywa WOPR bo Urząd Miasta to co? Jakąś inicjatywę wykazał?Po co ? Zaraz lato sie skończy i problem z głowy. Oj urzędasy, urzędasy
(2012.07.27)

info

0  
  0
Jakie jaja, obiecanych aquapark w Elblągu już stoi i to za kilka słówek!. Czy delegacja przywiozła więcej tych aquaparków z Chin ?Jeżeli więcej to gdzie one są i czy nie trafiły na prywatne posesję?A tak poważnie to takie luksusowe jak na zdjęciu baseny powinny zostać obłożone miejskim podatkiem a straż miejska powinna kontrolować, pod rygorem mandatu, czy korzystanie z basenu jest zgodne z instrukcją.
(2012.07.31)

info

0  
  0