UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jaka wiocha. .. alternatywa dla lunaparku. .. k u r. .! mamy zalew prakrycznie w elblągu. .. na mazurskiej! zamiast wykosci trawy, zrobić tam plaze i rekreacje to nie!! mamy drużno! zamiast pogłębić i zrobić raj dla ludzi to nie. .!zalosne


Anuluj