UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakie jaja, obiecanych aquapark w Elblągu już stoi i to za kilka słówek!. Czy delegacja przywiozła więcej tych aquaparków z Chin ?Jeżeli więcej to gdzie one są i czy nie trafiły na prywatne posesję?A tak poważnie to takie luksusowe jak na zdjęciu baseny powinny zostać obłożone miejskim podatkiem a straż miejska powinna kontrolować, pod rygorem mandatu, czy korzystanie z basenu jest zgodne z instrukcją.


Anuluj