UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jaka wiocha. .. alternatywa dla lunaparku. .. k u r. .! mamy zalew prakrycznie w elblągu. .. na mazurskiej! zamiast wykosci trawy, zrobić tam plaze i rekreacje to nie!! mamy drużno! zamiast pogłębić i zrobić raj dla ludzi to nie. .!zalosne