25
28.06.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No i widać jaka to rzetelna "gazeta" ten Portel. .. Zdejmijcie jeszcze raz moją wypowiedź na temat niepłacenia przez firmę Broadway należności, a wycofam swoje wszystkie wpisy u was. Brawo dla czwartej władzy!!!!
plusexpress (2012.06.29)

info

0  
  0
Nie płaci się za fuszerkę :-), pewnie nie wywiązałeś się z umowy!!! Z Portel. .. .. pewnie dużo straci jak nie będzie Twoich komentarzy!!!
(2012.06.29)

info

0  
  0
Szanowny przewoźniku- my tu mówimy o wykonawcach, sukcesach dzieci, sztuce a nie o kilometrach i łysych oponach. Nie wątpię, że wystąpił pan na drogę prawną (choć dziwną wydaje się czteroletnia zwłoka. .. .). Tak na marginesie, za zniesławienie też są specjalne paragrafy w Kodeksie Karnym :) Pozwoli szanowny szofer, że pogratulujemy znakomitej Gali Szkole i jej wspaniałej młodzieży. ..
(2012.06.29)

info

0  
  0
Żenada, czy każdy temat musi kończyć się takimi samymi komentarzami???. Każdy tylko sączy jad, wytyka, zarzuca, krytykuje i obraża !!!. Oderwijmy się od tego i skupmy na tym co istotne, na człowieku który w tym przypadku pokazał że warto się starać !!!. Dzieciaki, młodzież i dorośli pokazali że chcą coś robić i. .. .i to zrobili.
(2012.07.01)

info

0  
  0
To wspaniale, że jest takie miejsce w naszym nieszczęsnym mieście, gdzie można wyżyć się w tańcu, żal, że nie było jak ja byłam młoda, no ale potańczyłam 3 lata Państwowej Średniej Szkole Baletowej w Poznaniu, kiedy dyrektorem była pani prof. Olga Sławska, której imię dziś nosi ta szkoła. A tańca klasycznego uczyła mnie Barbara Karczmarewicz prima balerina opery poznańskiej, pani Teresa Kujawa uczyła pięknych tańców charakterystycznych, dziś nazywały by się latino. To było wspaniałe doświadczenie. Dziś jestem babcią, ale chętnie nauczyła bym się stepowania i tanga. Jest taki klub w Elblągu ?Jeszcze raz gratuluje wszystkim, bo w tańcu można opowiedzieć o wszystkich swoich radościach i smutkach.
moherek (2013.06.23)

info

0  
  0