UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie płaci się za fuszerkę :-), pewnie nie wywiązałeś się z umowy!!! Z Portel. .. .. pewnie dużo straci jak nie będzie Twoich komentarzy!!!


Anuluj