UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie płaci się za fuszerkę :-), pewnie nie wywiązałeś się z umowy!!! Z Portel. .. .. pewnie dużo straci jak nie będzie Twoich komentarzy!!!
Nie płaci się za fuszerkę :-), pewnie nie wywiązałeś się z umowy!!! Z Portel. .. .. pewnie dużo straci jak nie będzie Twoich komentarzy!!!