A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przewoź-NIK, nie ośmieszaj się. Jezeli roszczenie jest sprzed 4 lat to mozesz się jedynie na portelu pożalić. Szybko się obudziłes, widac ze żal zadek sciska. .. .hehehehehe
Na scenie i w zyciu prywatnym niektore z nich to niezle aparatki :-D
@ Foto nr 12.
Konie też mogły tańczyć ? :D
osoba z tej szkoły tańca pisząca te pochwały niech już sobie odpuści. .. chwalić to nas a nie my siebie sami
A moim zdaniem i tak Adusia jesteś NAJLEPSZA!; **
w air max'ach nie było ani jednego gimnazjalisty; )
A jednak ludzi zżera zazdrość. .. najlepiej samemu nic nie robić, tylko krytykować. Bardzo wygodne, tylko wredne!
Broadway powinien przeprosić miernoty za swój profesjonalizm; )))
Przynajmniej nikt nie wręczał sam sobie plastikowych, pozłacanych pucharów; -)
Widziałam Orła cień. .. .. do góry wzbił się niczym. .. .. a potem spadł :-) i tyle.