25
28.06.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przewoź-NIK, nie ośmieszaj się. Jezeli roszczenie jest sprzed 4 lat to mozesz się jedynie na portelu pożalić. Szybko się obudziłes, widac ze żal zadek sciska. .. .hehehehehe
(2012.06.29)

info

0  
  0
Na scenie i w zyciu prywatnym niektore z nich to niezle aparatki :-D
(2012.06.29)

info

0  
  0
@ Foto nr 12. Konie też mogły tańczyć ? :D
HTR (2012.06.29)

info

0  
  0
osoba z tej szkoły tańca pisząca te pochwały niech już sobie odpuści. .. chwalić to nas a nie my siebie sami
(2012.06.29)

info

0  
  0
A moim zdaniem i tak Adusia jesteś NAJLEPSZA!; **
ad93rian (2012.06.29)

info

0  
  0
w air max'ach nie było ani jednego gimnazjalisty; )
(2012.06.29)

info

0  
  0
A jednak ludzi zżera zazdrość. .. najlepiej samemu nic nie robić, tylko krytykować. Bardzo wygodne, tylko wredne!
(2012.06.29)

info

0  
  0
Broadway powinien przeprosić miernoty za swój profesjonalizm; )))
koziołek matołek (2012.06.29)

info

0  
  0
Przynajmniej nikt nie wręczał sam sobie plastikowych, pozłacanych pucharów; -)
pchła szachrajka (2012.06.29)

info

0  
  0
Widziałam Orła cień. .. .. do góry wzbił się niczym. .. .. a potem spadł :-) i tyle.
(2012.06.29)

info

0  
  0