UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żenada, czy każdy temat musi kończyć się takimi samymi komentarzami???. Każdy tylko sączy jad, wytyka, zarzuca, krytykuje i obraża !!!. Oderwijmy się od tego i skupmy na tym co istotne, na człowieku który w tym przypadku pokazał że warto się starać !!!. Dzieciaki, młodzież i dorośli pokazali że chcą coś robić i. .. .i to zrobili.


Anuluj