UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i widać jaka to rzetelna "gazeta" ten Portel. .. Zdejmijcie jeszcze raz moją wypowiedź na temat niepłacenia przez firmę Broadway należności, a wycofam swoje wszystkie wpisy u was. Brawo dla czwartej władzy!!!!
plusexpress