A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciekawe czy sprawę będzie rozpatrywał sąd elbląski, bo jeśli tak to wyrok napewno w zawieszeniu. Z niecierpliwością czekam na zamknięcie sądu w elblągu. Szkoda jedynie miejsc pracy uczciwych pracowników naszego sądu.
Często jeździmy tamtędy rowerami z dziećmi. Aż ciarki po plecach przechodzą, czekamy na sórową karę.
mam nadzieję, że sąsiedzi i znajomi tej "pani" odpowiednio ją teraz będą traktować.
stara a taka głupia
halincia, w oczekiwaniu postudiuj słownik ortograficzny
wąchaj tyłek pędraku
oczywiscie ne!!!!!dza
nie podszywaj się pod halincię, ona zrobiłaby ze dwa błędy przynajmniej