38
25.06.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ciekawe czy sprawę będzie rozpatrywał sąd elbląski, bo jeśli tak to wyrok napewno w zawieszeniu. Z niecierpliwością czekam na zamknięcie sądu w elblągu. Szkoda jedynie miejsc pracy uczciwych pracowników naszego sądu.
(2012.06.26)

info

0  
  0
Często jeździmy tamtędy rowerami z dziećmi. Aż ciarki po plecach przechodzą, czekamy na sórową karę.
halincia (2012.06.26)

info

0  
  0
mam nadzieję, że sąsiedzi i znajomi tej "pani" odpowiednio ją teraz będą traktować.
(2012.06.26)

info

0  
  0
stara a taka głupia
nnmk (2012.06.26)

info

0  
  0
halincia, w oczekiwaniu postudiuj słownik ortograficzny
(2012.06.26)

info

0  
  0
wąchaj tyłek pędraku
halincia (2012.06.26)

info

0  
  0
oczywiscie ne!!!!!dza
(2012.06.26)

info

0  
  0
nie podszywaj się pod halincię, ona zrobiłaby ze dwa błędy przynajmniej
(2012.06.26)

info

0  
  0