UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe czy sprawę będzie rozpatrywał sąd elbląski, bo jeśli tak to wyrok napewno w zawieszeniu. Z niecierpliwością czekam na zamknięcie sądu w elblągu. Szkoda jedynie miejsc pracy uczciwych pracowników naszego sądu.