UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe czy sprawę będzie rozpatrywał sąd elbląski, bo jeśli tak to wyrok napewno w zawieszeniu. Z niecierpliwością czekam na zamknięcie sądu w elblągu. Szkoda jedynie miejsc pracy uczciwych pracowników naszego sądu.