UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszyscy sie tak madrzyli na temat tego wiatraku a każdy z was nie ma kompletnie bladego pojecia po co tam stanął i dlaczego nie dzialal i nie zadziala nigdy. I myślę ze zawsze będziecie żyli ze swoimi teoriami do końca zycia. Ja np wiem jaka jest prawda bo miałem z tym sporo wspólnego a jest prosta i okrutna

wujek dobra rada

Anuluj