Wybrany wątek opinii
ten wiatrak wcale nie dziala to makieta i w dodatku rozsypuje sie widze to na codzien bo tam mieszkam
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Wszyscy sie tak madrzyli na temat tego wiatraku a każdy z was nie ma kompletnie bladego pojecia po co tam stanął i dlaczego nie dzialal i nie zadziala nigdy. I myślę ze zawsze będziecie żyli ze swoimi teoriami do końca zycia. Ja np wiem jaka jest prawda bo miałem z tym sporo wspólnego a jest prosta i okrutna
Do moderacji
Odpowiedz
0
0