UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jestem zwolennikem p. Grzegorza, chociaż znamy się dobre 10 lat. Byłem na imprezie, było fajnie i za rok też będę. Nie ważne czy poprowadzi to prezydent, premier czy ksiądz. Dla mnie impreza nie jest POLITYCZNA !

pierwiastek

Anuluj