UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie jestem zwolennikem p. Grzegorza, chociaż znamy się dobre 10 lat. Byłem na imprezie, było fajnie i za rok też będę. Nie ważne czy poprowadzi to prezydent, premier czy ksiądz. Dla mnie impreza nie jest POLITYCZNA !
pierwiastek