UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielki Grzesio na rower wsiadł. Niedługo z Rysiem Rynkowskim śpiewać zacznie. Oj tylko czekać jak z Olimpią zacznie w piłkę grać a z panczenistami na rolkach jeździć. Pijaru marnego ciąg dalszy.

MARNY TYP

Anuluj