UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wielki Grzesio na rower wsiadł. Niedługo z Rysiem Rynkowskim śpiewać zacznie. Oj tylko czekać jak z Olimpią zacznie w piłkę grać a z panczenistami na rolkach jeździć. Pijaru marnego ciąg dalszy.
MARNY TYP
Wielki Grzesio na rower wsiadł. Niedługo z Rysiem Rynkowskim śpiewać zacznie. Oj tylko czekać jak z Olimpią zacznie w piłkę grać a z panczenistami na rolkach jeździć. Pijaru marnego ciąg dalszy.
MARNY TYP