18
19.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
pytacie się, kiedy szkoła doczeka się remontu?! raczej nigdy, już dawno miał być i co? tylko okna powymieniali, ale to i tak odbywało się stopniowo. .. kilka lat temu miało być boisko, nie ma! każda szkoła je ma oprócz tej. dzieci muszą biegać w parku obok. .. zamiast remontu, niech szkoła zainwestuje w papier toaletowy, bo o czymś takim można tam tylko pomarzyć!! papier pojawia się tylko wtedy, kiedy jest wymiana, bądź przyjeżdżają, przychodzą goście, wtedy tylko jest, żeby zachować jakieś pozory :) i czas w końcu zmienić dyrektora, bo 35 lat to stanowczo za dużo, a teraźniejszy dyrektor nie jest jakiś nadzwyczajny, więc nie musi "rządzić" szkołą całe swoje życie. inni też chcą się wykazać, popracować, więc niech dyrektor da innej osobie szansę! dziękuję i pozdrawiam!!
anonim ;] (2012.04.21)

info

0  
  0
Najprościej napluć. .. Żałosne
(2012.04.22)

info

0  
  0
Szkole życzę kolejnych conajmniej 60 lat:)
(2012.04.22)

info

0  
  0
najprosciej napisac prawdze w sieci. .. idealne rozwiazanie!!!!
(2012.04.22)

info

0  
  0
????? ale nikt nic złego nie napisał, więc nie wiem, co takie oburzenie?!
oooooooo (2012.04.23)

info

0  
  0
wg mnie co by nie bylo dla Dyrektora Stolarskiego nalezy sie szacunek chociazby z tego wzgledu ze prowadzi ta szkole tyle lat. Co do osoby, ktora ewentualnie mialaby przejac ów urzad to powiem tak. .. Dyrektorem powinien byc muzyk i tylko muzyk!!!!, bo to on wie najlepiej, co to oznacza. Ogólnoksztalcacy nie maja o tym zielonego pojecia, nie znaja tego punktu widzenia. po 2 patrzac na to, co sie dzieje to wspolczuje uczniom, bo to im stanie sie krzywda jak do wladzy dojda nieodpowiednie osoby. smieszny jest dla mnie stosunek wielu nauczycieli, ktorzy uwazaja sie za nie wiadomo kogo i oczerniaja innych, nie majac pojecia ile czasu i wysilku trzeba poswiecic, by zrobic tyle, ile obecny dyrektor. trzeba pamietac ze najwazniejsze jest dobro dzieci, a nie chore ambicje.
magdalena987 (2012.04.23)

info

0  
  0
Wydaje mi się, że tytuł tego artykułu nie brzmi, ,Tu kształcą się wrażliwi twórcy", ale, ,Ponarzekajmy na rzeczywistość". Wiadomo dyrektor tej szkoły nie jest już młody, ale wydaje mi się, że nikt nie włożył tyle trudu i pracy w jej losy i dalsze działania. Czasami nie jest najważniejszy remont szkoły czy boiska. Najważniejsze jest to jak wiele talentów muzycznych i pasji odkryto uczęszczając na zajęcia, jak długo przetrwała szkoła i jakie sukcesy osiągnęła. I również dziwi mnie to, że prawdopodobnie ludzie tak bliscy tej szkole, są przeciwko dyrektorowi lub organizacji szkoły. Ciekawe czy gdyby to oni byli na miejscu dyrektora daliby radę to wszystko ogarnąć i ciekawe czy czytając takie komentarze na swój temat byliby zadowoleni. Pozdrawiam
Malinowa (2012.04.23)

info

0  
  0
Popieram wypowiedź Magdaleny987
(2012.04.23)

info

0  
  0