UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wydaje mi się, że tytuł tego artykułu nie brzmi, ,Tu kształcą się wrażliwi twórcy", ale, ,Ponarzekajmy na rzeczywistość". Wiadomo dyrektor tej szkoły nie jest już młody, ale wydaje mi się, że nikt nie włożył tyle trudu i pracy w jej losy i dalsze działania. Czasami nie jest najważniejszy remont szkoły czy boiska. Najważniejsze jest to jak wiele talentów muzycznych i pasji odkryto uczęszczając na zajęcia, jak długo przetrwała szkoła i jakie sukcesy osiągnęła. I również dziwi mnie to, że prawdopodobnie ludzie tak bliscy tej szkole, są przeciwko dyrektorowi lub organizacji szkoły. Ciekawe czy gdyby to oni byli na miejscu dyrektora daliby radę to wszystko ogarnąć i ciekawe czy czytając takie komentarze na swój temat byliby zadowoleni. Pozdrawiam
Malinowa