UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

pytacie się, kiedy szkoła doczeka się remontu?! raczej nigdy, już dawno miał być i co? tylko okna powymieniali, ale to i tak odbywało się stopniowo. .. kilka lat temu miało być boisko, nie ma! każda szkoła je ma oprócz tej. dzieci muszą biegać w parku obok. .. zamiast remontu, niech szkoła zainwestuje w papier toaletowy, bo o czymś takim można tam tylko pomarzyć!! papier pojawia się tylko wtedy, kiedy jest wymiana, bądź przyjeżdżają, przychodzą goście, wtedy tylko jest, żeby zachować jakieś pozory :) i czas w końcu zmienić dyrektora, bo 35 lat to stanowczo za dużo, a teraźniejszy dyrektor nie jest jakiś nadzwyczajny, więc nie musi "rządzić" szkołą całe swoje życie. inni też chcą się wykazać, popracować, więc niech dyrektor da innej osobie szansę! dziękuję i pozdrawiam!!

anonim ;]