UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
wg mnie co by nie bylo dla Dyrektora Stolarskiego nalezy sie szacunek chociazby z tego wzgledu ze prowadzi ta szkole tyle lat. Co do osoby, ktora ewentualnie mialaby przejac ów urzad to powiem tak. .. Dyrektorem powinien byc muzyk i tylko muzyk!!!!, bo to on wie najlepiej, co to oznacza. Ogólnoksztalcacy nie maja o tym zielonego pojecia, nie znaja tego punktu widzenia. po 2 patrzac na to, co sie dzieje to wspolczuje uczniom, bo to im stanie sie krzywda jak do wladzy dojda nieodpowiednie osoby. smieszny jest dla mnie stosunek wielu nauczycieli, ktorzy uwazaja sie za nie wiadomo kogo i oczerniaja innych, nie majac pojecia ile czasu i wysilku trzeba poswiecic, by zrobic tyle, ile obecny dyrektor. trzeba pamietac ze najwazniejsze jest dobro dzieci, a nie chore ambicje.
magdalena987