UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak oto właśnie, po raz kolejny, dajemy się dym@ć przez Wielkiego Brata, rękami naszych chłopaków. .. smutno mi jak cholera.

były soldat

Anuluj