UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Szabel nam nie zabraknie, szlachta na koń wsiędzie, Ja z synowcem na czele, i - jakoś to będzie! "
AborygenMiejscowy
"Szabel nam nie zabraknie, szlachta na koń wsiędzie, Ja z synowcem na czele, i - jakoś to będzie! "
AborygenMiejscowy