A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Rozumiem licealiści, no gimnazjaliści ale przedszkolaki ? Pani Prezydent proszą zadać jutro pytanie dowolnemu dziecku z grupy gdzie było ? Pani jest pedagogiem ?
Nie ważne wydarzenie. Ważne - dla frustratów - pokazać swoje oblicze.
Przedszkolaki to można bajerować, dorosły to by pęczek h. posłał.
posredniak lepiej dzieciom pokazcie :) przynajmniej sie im to pozniej do czegos przyda :D
Trzeba było pokazać wydział społeczny, realia pracy urzędników a nie saloony prezydenckie.
Zgadzam się z moim przedmówcą. Pomieszczenia, w których pracują urzędnicy na ul. Kosynierów są w opłakanym stanie, pamiętają chyba czasów Gierka i PRLU, trzeba bylo tam zaprowadzić dzieci a nie pomieszczenia Ksiegowości, które są świeżo po remoncie.
Pani Prezydent! Zamiast zapraszać przedszkolami na "zwiedzanie salonów włady" może Pani odwiedzi jedno z podległych Pani przedzkoli. Polecam Przedszkole nr 31 Al. Grunwaldzka 44,ja bym określił je tak: "wczesny Gierek" i "przedszkole zapomiane przez Boga i Właściciela". Czy dzieci z tej części miasta są gorsze od innych? A może planujecie zlikwidować te Przedszkole i około 140 dzieci gdzie indziej upchnąć? Może się uda, a wyborcy będą to pamiętać!!!
każde działanie na rzecz dzieci jest potrzebne i fajne jeżeli tylko da uśmiech i wiedzę. Pozdrowienia dla organizatorów.
czy te maluchy wiedzą jaką przyszłość mają zaplanowaną, że nosami będą sięgać do pisuarów !!!! czy sanitariaty w szkołach spełniaja wymogi przedszkola? ale troska o dzieci odwalić zajęcia i dalej
czy te maluchy wiedzą jaką przyszłość mają zaplanowaną, że nosami będą sięgać do pisuarów !!!! czy sanitariaty w szkołach spełniaja wymogi przedszkola? ale troska o dzieci odwalić zajęcia i dalej