21
28.02.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dzieciaki wpadły na jasia fasolę tylko takich słuchaczy można jeszcze na bajerować jeszcze trochę a dzieciaki ze żłobka nie uwierzą w ani jedno słowo prezydenta
(2012.03.02)

info

0  
  0