A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dzieciaki wpadły na jasia fasolę tylko takich słuchaczy można jeszcze na bajerować jeszcze trochę a dzieciaki ze żłobka nie uwierzą w ani jedno słowo prezydenta