UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgadzam się z moim przedmówcą. Pomieszczenia, w których pracują urzędnicy na ul. Kosynierów są w opłakanym stanie, pamiętają chyba czasów Gierka i PRLU, trzeba bylo tam zaprowadzić dzieci a nie pomieszczenia Ksiegowości, które są świeżo po remoncie.