UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam się z moim przedmówcą. Pomieszczenia, w których pracują urzędnicy na ul. Kosynierów są w opłakanym stanie, pamiętają chyba czasów Gierka i PRLU, trzeba bylo tam zaprowadzić dzieci a nie pomieszczenia Ksiegowości, które są świeżo po remoncie.


Anuluj