UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zgadzam się z moim przedmówcą. Pomieszczenia, w których pracują urzędnicy na ul. Kosynierów są w opłakanym stanie, pamiętają chyba czasów Gierka i PRLU, trzeba bylo tam zaprowadzić dzieci a nie pomieszczenia Ksiegowości, które są świeżo po remoncie.