A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co się stało dzisiaj na Obrońców Pokoju? Chyba też jakiś wypadek był czy coś, bo stała policja i tramwaj.
nie które z komentarzy są denne i poniżej pasa ten który pisze, że policja odstąpiła od czynności to nie ma pojęcia jeżeli str się dogadały to po co władza?po drugie policja spisała dane obu panów kierowcy i motorniczego. i jeszcze jedno jeżeli ktoś się nie zna niech nie wypisuje głupot od których się chce. .. ..
Fajnie ze widać tablice rejestracyjne. Wczoraj i dziś kolizja BRAWO NE !!! BRAWO
Artykuł ma błąd. .Samochód został "zdjęty" po jakichś 20 minutach.