35
10.02.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co się stało dzisiaj na Obrońców Pokoju? Chyba też jakiś wypadek był czy coś, bo stała policja i tramwaj.
Heniek150 (2012.02.10)

info

0  
  0
jesli policja byla na miejscu zdarzenia to powinna wystawic mandat. nie ma tu znaczenia ze osoby sie dogadaly i podpisaly stosowne oswiadczenia. ja za duzo mniejsza stluczke dostalem mandat i nei bylo zadnej dyskusji ale jak widac sa rowni i rowniejsi
(2012.02.10)

info

0  
  0
nie które z komentarzy są denne i poniżej pasa ten który pisze, że policja odstąpiła od czynności to nie ma pojęcia jeżeli str się dogadały to po co władza?po drugie policja spisała dane obu panów kierowcy i motorniczego. i jeszcze jedno jeżeli ktoś się nie zna niech nie wypisuje głupot od których się chce. .. ..
(2012.02.10)

info

0  
  0
Fajnie ze widać tablice rejestracyjne. Wczoraj i dziś kolizja BRAWO NE !!! BRAWO
(2012.02.10)

info

0  
  0
Artykuł ma błąd. .Samochód został "zdjęty" po jakichś 20 minutach.
(2012.02.11)

info

0  
  0