UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jesli policja byla na miejscu zdarzenia to powinna wystawic mandat. nie ma tu znaczenia ze osoby sie dogadaly i podpisaly stosowne oswiadczenia. ja za duzo mniejsza stluczke dostalem mandat i nei bylo zadnej dyskusji ale jak widac sa rowni i rowniejsi


Anuluj