UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co się stało dzisiaj na Obrońców Pokoju? Chyba też jakiś wypadek był czy coś, bo stała policja i tramwaj.
Heniek150
A co się stało dzisiaj na Obrońców Pokoju? Chyba też jakiś wypadek był czy coś, bo stała policja i tramwaj.
Heniek150