UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jesli policja byla na miejscu zdarzenia to powinna wystawic mandat. nie ma tu znaczenia ze osoby sie dogadaly i podpisaly stosowne oswiadczenia. ja za duzo mniejsza stluczke dostalem mandat i nei bylo zadnej dyskusji ale jak widac sa rowni i rowniejsi