UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Policjanci mogli odstąpić od czynności służbowych jeśli nie wezwała ich żadna strona uczestnicząca w zdarzeniu. Co w tym dziwnego? Dobrze, że to scenic, bo inaczej kierowca mógłby skończyć w szpitalu. Żadne inne auta z tych lat nie są tak bezpieczne. Przy zderzeniu z tak ciężkim pojazdem i to jeszcze uderzenie w bok gdzie nie ma żadnych stref kontrolowanego zgniotu to naprawdę wyjątkowo dobrze to auto zniosło jak na swój wiek. Niektóre nowsze by tego nie przetrwały.

jartez