UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Policjanci mogli odstąpić od czynności służbowych jeśli nie wezwała ich żadna strona uczestnicząca w zdarzeniu. Co w tym dziwnego? Dobrze, że to scenic, bo inaczej kierowca mógłby skończyć w szpitalu. Żadne inne auta z tych lat nie są tak bezpieczne. Przy zderzeniu z tak ciężkim pojazdem i to jeszcze uderzenie w bok gdzie nie ma żadnych stref kontrolowanego zgniotu to naprawdę wyjątkowo dobrze to auto zniosło jak na swój wiek. Niektóre nowsze by tego nie przetrwały.
jartez