UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdzie jest takie skrzyżowanie w Elblągu. Przecież to jest ul. Płk. Dąbka. Czy tego nikt nie sprawdza przed puszczeniem w sieć?
jara123
Gdzie jest takie skrzyżowanie w Elblągu. Przecież to jest ul. Płk. Dąbka. Czy tego nikt nie sprawdza przed puszczeniem w sieć?
jara123