UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdzie jest takie skrzyżowanie w Elblągu. Przecież to jest ul. Płk. Dąbka. Czy tego nikt nie sprawdza przed puszczeniem w sieć?

jara123

Anuluj