UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

szkoda tylko ludzi czekających na przystankach na tramwaj. .. tylko czekają, czekają a tramwaju nie ma i nie ma a mróz na dworze siarczysty. ..


Anuluj