UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Policja nie podejmowała czynności gdyż obie strony uczestniczące w kolizji podpisały stosowne oświadczenia" Bardzo dziwna sprawa. Zawsze w takim przypadku policja karze winnego mandatem i punktami karnymi. Szczególnie gdy uczestnikiem jest przewoźnik miejski a nie prywatna osoba. Czy prokuratura nie zechciałaby zainteresować się tym przypadkiem ?
abolicja